Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mama znalazła ją zakrwawioną i zalaną łzami. Kiedy zobaczyła, z kim rozmawiała, wszystko zrozumiała.

Evy ma zaledwie dwa latka, ale już przeszła kilka operacji i leczy się u psychologa ze względu na poważną traumę, przez którą ma nocne koszmary, cały czas się boi i płacze. Łatwo było uniknąć tej sytuacji, gdyby rodzice i dziadkowie dziewczynki wiedzieli, jak nie należy postępować…

W czasie ubiegłorocznej Wielkanocy rodzice Evy pojechali razem z nią do domu dziadków. Mają swój wielkanocny zwyczaj – dzieci szukają po całym ogrodzie czekoladowych jajek i zbierają je do koszyczka. Mama dwulatki, Emily, była spokojna o córkę. W ogrodzie był co prawda pies wujka Evy, ale został zamknięty w kojcu. Po chwili rodzina usłyszała krzyk dziecka.

W czasie ubiegłorocznej Wielkanocy rodzice Evy pojechali razem z nią do domu dzi
SOURCE: FACEBOOK / EVY CHRISTINES PAW PATROL

Evy próbowała zaprzyjaźnić się z obcym psem, co źle się skończyło – ugryzł ją pomimo oddzielającej ich siatki.

W szpitalu założyli dwulatce aż dwadzieścia szwów. Była też potrzebna jedna operacja plastyczna, a po kilku miesiącach od całego zdarzenia dziecko wciąż nie mogło wystawiać twarzy na słońce.

Rodzice Evy mieli nadzieję, że najgorsze już za nimi, ale bardzo się pomylili.

Evy próbowała zaprzyjaźnić się z obcym psem, co źle się skończyło - ugryzł ją po
SOURCE: FACEBOOK / EVY CHRISTINES PAW PATROL
Para była w trakcie przeprowadzki, więc dla większego bezpieczeństwa zostawili córeczkę u dziadków. Mieli po nią pojechać następnego dnia rano, ale dostali najgorszy w swoim życiu telefon…

Para była w trakcie przeprowadzki, więc dla większego bezpieczeństwa zostawili c
SOURCE: FACEBOOK / EVY CHRISTINES PAW PATROL

Wujek dziewczynki nie wiedział, że w domu jest mały gość i puścił psa luzem. Ten, czując obcą osobę, pobiegł na taras, gdzie bawiła się Evy. Dziewczynka ponownie próbowała przekonać psa do wspólnej zabawy. Tym razem doznała dużo poważniejszych obrażeń. Jej matka wspomina, że „Evy miała rozoraną twarz. Z jednego oka ciekła jej krew, widziałam mięśnie na jej twarzy tak głęboko miała rozciętą skórę. Wyglądała jak z horroru, a ja poczułam się jak najgorsza matka na świecie, że znowu do tego dopuściłam”.

Evy przeszła kolejne trzy operacje, potrzebuje pomocy specjalisty, ponieważ cierpi na traumę pourazową. A mimo to zawsze pyta rodziców o jedną rzecz…

Wujek dziewczynki nie wiedział, że w domu jest mały gość i puścił psa luzem. Ten
SOURCE: FACEBOOK / EVY CHRISTINES PAW PATROL

„Wciąż wyglądam jak księżniczka?” Emily zawsze odpowiada jej, że jest najdzielniejszą księżniczką na świecie…

Co się zaś tyczy psa – przez 10 dni był pod obserwacją weterynarza i nie wykazano najmniejszych śladów agresji. To bardzo spokojny pies. Wrócił do domu swojego właściciela. Nie wiadomo, dlaczego zaatakował dziewczynkę, ale pamiętajmy, że obcy pies to obcy pies. Nie zostawiajmy dzieci sam na sam z czworonogiem, którego nie znamy i który nie zna naszej pociechy.

"Wciąż wyglądam jak księżniczka?" Emily zawsze odpowiada jej, że jest najdzielni
SOURCE: FACEBOOK / EVY CHRISTINES PAW PATROL

To ważna lekcja dla wszystkich rodziców! Udostępniajcie!

Tekst pochodzi z: podaj.to

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!