Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

W jednym z mieszkań znaleziono skrajnie wygłodzoną 5-latkę. Na szyi miała obrożę

Mieszkańcy pewnego bloku w Moskwie nie mogli znieść krzyku i płaczu, który dochodził z jednego mieszkania. Nie mogli dłużej słuchać rozpaczliwego szlochu, dlatego szybko wezwali policję. Gdy ta pojawiła się na miejscu i wyważyła drzwi, nie mogła uwierzyć w to, co widzi.

W mieszkaniu panował całkowity bałagan, a w kuchni znaleźli malutką dziewczynkę, która była naga i jedynie na głowie miała czapkę

W środku nie było niczego do jedzenia, brakowało bieżącej wody, a śmieci piętrzyły się na kilkadziesiąt centymetrów. Dziecko przebywało w kuchni w samej czapce, a wokół szyjki miało owiniętą szmatę. Jak się po chwili okazało, skrywała ona bolesną tajemnicę. W jej ciało wbity był drut, który wyglądał jak obroża.

Dziecko natychmiast zostało przewiezione do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego ropne zapalenie ucha, początki anoreksji oraz skrajne odwodnienie

Szybko także zajęto się drutem owiniętym wokół szyi dziewczynki, który trzeba było operacyjnie usunąć. Sąsiedzi nie mogli uwierzyć w to, co spotkało tą małą, dlatego postanowili, że będą czekać na jej matkę. Gdy się w końcu doczekali, nie mieli zamiaru jej puścić. Wezwali policję i czekali na funkcjonariuszy. Okazało się, że kobiety od kilku dni nie było w domu. Od razu została aresztowana.

Z nieoficjalnych źródeł wynika, że kobieta zmieniła się po tym, gdy związała się z 47-letnim mężczyzną z Ukrainy

Sąsiedzi widzieli, że z kobietą dzieje się coś złego, tym bardziej, że nagle przestali widywać dziewczynkę. Gdy zapytali jej matkę o dziecko, ona powiedziała, że jest u dziadków. To wydało im się dziwne, ponieważ jej dziadkowie od 15 lat nie żyją.

Jak mogła dopuścić do czegoś takiego?

Źródło: youtube.com | Fotografie: youtube.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!