10 kobiecych imion, które należą do wiernych partnerek. Im nie zdarza się zdradzać

Imię każdego z nas ściśle określa charakter i mimo że wiele osób w to nie wierzy, opisuje to, co lubimy i jacy jesteśmy. Nie bez kozery rodzice tak długo szukają imienia dla swojej pociechy, aby ta przez całe życie mogła być z tego dumna.

Osoby przesądne (na pewno każdy z nas ma takie w swoim towarzystwie) upatrują w imionach drugiego dna i dla nich to jest tożsame z tym, jakim kto jest człowiekiem

 

 

Według tych ludzi są imiona, które niestety z góry są skazane na to, że mogą być niewierne lub mają większe predyspozycje do tego, aby zdradzać. Nie musi się to stać, ale akurat nimi targają większe emocje. Są też i takie imiona, która są bardzo wierne i właśnie tą wiedzą się z Wami dziś dzielimy.

 

Ewa

Kobieta ideał. Zawsze najważniejsze dla niej jest dobro rodziny i nawet jeśli źle się wiedzie w związku, to zrobi wszystko, aby tylko pozostać przy boku męża.

Dorota

Bardzo ceni sobie granie w otwarte karty i bycie fair. Jeśli tylko widzi, że coś niepokojącego dzieje się w relacji, od razu reaguje, a to panowie bardzo sobie cenią w relacji. Sama zrobi wszystko, aby być oddana i wierna.

Aleksandra

Wzór cnót. Kobieta o wrażliwej naturze, która uwielbia romantyczne filmy i takiej miłości szuka w życiu realnym, dlatego też gdy się zakocha, możesz być pewien, że będzie to miłość do końca życia.

Anastazja

Kobieta, która nie spotyka się z byle kim i nie rozdaje byle komu swojej intymności. Wybiera tylko tego, z kim wie, że chce spędzić całe życie. Jest mu wierna i oczekuje tego samego.

Magdalena

Potrafi wiele wybaczyć i jest wyrozumiała. Nie robi awantur o nic i potrafi być aloesem, który koi nawet największą kłótnię. Nie wyobraża sobie, że w związku można się zdradzać. Sama by tego nie zrobiła i tego samego oczekuje od partnera.

Zosia

To osoba, która ma niebywale rozwiniętą intuicję i wie, kogo wybrać, aby móc cieszyć się ze szczęśliwego i wiernego związku. Ma szósty zmysł.

Natalia

Anioł nie kobieta i mężczyznom to imponuje. Niewiele osób chciałoby ją zdradzić i dla niej jasne jest, że tak samo nie może zrobić tego ona. Wierna, oddana i kochająca.

Marta

Bardzo delikatna i wrażliwa. Dla niej miłość to coś więcej niż tylko sama cielesność, dlatego liczy się także to, co głęboko w sercu. Nie wybaczyłaby sobie, gdy zdradziła ukochaną osobę. To zresztą nie mieści się w jej honorowym kodeksie.

Kasia

Jest wierna, ale nie ma szczęścia do partnerów. Często trafia na mężczyzn, którzy ją wykorzystują i nie potrafią docenić jej dobrego serca. Mimo wszystko ona sama nigdy nie zdradzi.

Renata

Kobieta, której pragną mężczyźni i okazują jej to na każdym kroku. Ona jednak nie zważa na nich, gdy jest zakochana. Inny faceci ją nie interesują, gdy jest w stałym związku.

 

Czy w Waszym przypadku to się zgadza?

 

_________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Fotografie: pexels.commaxpixel.netpexels.commaxpixel.net

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!