Bezdomny znalazł czek opiewający na zawrotną kwotę i… oddał go właścicielce. W nagrodę spotkało go coś wspaniałego.

Karma istnieje i historia bezdomnego Elmera Alvareza jest tego najlepszym przykładem! Kiedy Elmer znalazł na ulicy zgubiony czek o wartości 10 tysięcy dolarów (co w przeliczeniu wynosi 35808 złotych) mógł zachować te pieniądze dla siebie i swojej dziewczyny… Zamiast tego odszukał osobę, która wystawiła czek i oddał zgubę. Roberta Hoskie, agentka nieruchomości, doceniła wspaniały gest Elmera i postąpiła w równie godny podziwu sposób jak on!

 

 

Roberta, która w przeszłości przez krótki czas też była bezdomna, postanowiła odwdzięczyć się Elmerowi za jego bezinteresowną dobroć. Kobieta zaprosiła go do swojego biura, by publicznie podziękować mu, a także poinformować o zmianach, jakie go czekają! 🙂

 

Kobieta uruchomiła swoje znajomości i dzięki temu Alvarez, który mówi po hiszpańsku i łamaną angielszczyzną, został zapisany na kurs językowy, kursy zawodowe i… ma się zgłosić na rozmowę o pracę! Na tym nie koniec! Elmer i jego ukochana wprowadzą się do mieszkania opłaconego z góry na 6 miesięcy. Potem para spokojnie będzie mogła sama opłacać czynsz i rachunki.

 

Roberta, która w przeszłości przez krótki czas też była bezdomna, postanowiła od

 

 

Roberta jak mało kto rozumie, że czasem trzeba naprawdę mało, by skończyć na ulicy lub… zrobić dużą karierę. Dzięki temu, że Elmer zachował się w uczciwy sposób, całe jego życie uległo zmianie. Karma wraca!

 

Roberta jak mało kto rozumie, że czasem trzeba naprawdę mało, by skończyć na uli

 

 

Podzielcie się tą wyjątkowo inspirującą historią i zobaczcie reportaż telewizyjny:

 

 

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!