Cud narodzin! W naturalny sposób urodziła sześcioraczki w ciągu zaledwie 9 minut

Prawdziwy cud narodzin! Takie słowa przychodzą nam na myśl, kiedy mowa o Thelmie Chiaka z Teksasu, która w piątkowy poranek została kochającą mamą sześcioraczków. Kobieta podczas jednego porodu urodziła dwie dziewczynki i czterech chłopców. I choć nie mieści nam się to w głowach, maleństwa przyszły na świat siłami natury!

Poród trwał zaledwie 9 minut

Gromadka pięknych maluchów przyszła na świat 15 marca w szpitalu The Woman’s Hospital of Texas w stanie Houston. Jak donosi stacja KRIS 6 News, kobieta rodziła siłami natury, a cały poród zajął jej zaledwie 9 minut! Póki co nie wiadomo, czy sześcioraczki urodziły się w terminie, czy są wcześniakami.

 

 

Stan zdrowia maluszków

Szpital podał już do publicznej informacji, że cała szóstka rodzeństwa jest zdrowa.Maleństwa muszą pozostać jednak jeszcze w szpitalu, aby przybrać nieco na wadze zanim zostaną zabrane do domu. Zważywszy na fakt, że najmniejsze z nich w chwili narodzin ważyło zaledwie 793 g, a największe tylko 1,3 kg, taka decyzja placówki wydaje się być jak najbardziej na miejscu.

Imiona dla dzieci

Póki co te nie są jeszcze znane – przynajmniej nie wszystkie. Chaika podała na chwilę obecną do publicznej informacji wiadomość, że dziewczynki będą miały na imię Zina i Zuriel. Imiona ich braci nie są jeszcze znane. W końcu nikt nie powiedział, że nadanie imion sześcioro kolejnym dzieciom będzie takie proste ?

Gratulujemy i życzymy mnóstwo wytrwałości w wychowywaniu tej wspaniałej gromadki!

_______________________________
*Zdjęcie ma charakter poglądowy

 

Źródło: fakt.pl, google.com | Fotografie: google.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!