Ed Sheeran usłyszał o chłopcach, którzy co dzień byli bici i gwałceni. Natychmiast zareagował

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile złych rzeczy spotyka innych ludzi, a w szczególności dzieci. Niestety niewiele osób interweniuje, bo przecież każdy ma własne problemy.

Kiedy jednak Ed Sheeran usłyszał o tym, co przytrafiło się chłopcu z Liberii, nie miał zamiaru biernie się przyglądać

 

Muzykiem wstrząsnęły warunki, na które narażeni są bezdomni chłopcy w afrykańskim kraju i postanowił podjąć działania, aby im pomóc. Chłopiec o imieniu JD oraz jego koledzy zostali kilka razy pobici i zgwałceni. Gdy Ed Sheeran dowiedział się o ich losie, postanowił wziąć udział w dokumencie.

 

Produkcja miała przybliżyć problemy, z którymi borykają się bezdomne dzieci, gdy w pobliżu nie ma dorosłych, którzy by ich chronili

Historia JD poruszyła piosenkarza do łez. Chłopiec pomimo wszystkich okropności, które go spotkały, wciąż miał marzenia i wierzył, że w życiu spotka go wiele dobrych rzeczy. Uśmiech nie schodził z jego twarzy, czym zdobył specjalne miejsce w sercu Eda.

 

Piosenkarz złożył obietnicę, której zamierzał dotrzymać nawet, gdy wszystkie kamery zostaną wyłączone

Ed chciał się upewnić, że uratuje te dzieci z dzielnicy slumsów. Całym sercem pragnął wsadzić ich do samochodu i po prostu zabrać z tego okropnego miejsca. Wtedy uświadomił sobie, że to przecież możliwe do zrobienia.

 

Bez chwili namysłu Ed kupił dom w stolicy, w którym zamieszkał JD i czterech jego kolegów

Opiekowała się nimi kobieta imieniem Ma. Tam byli bezpieczni, z dala od slumsów i przemocy. Mogli rozpocząć edukację i w końcu żyć normalnie. Ich marzenia w końcu się spełniły. W najskrytszych snach nie przypuszczali, że spotka ich coś tak wspaniałego.

 

Chłopcy, którzy każdego wieczoru byli bici i gwałceni, teraz mogli cieszyć się życiem pełnym bezpieczeństwa

Ich przyszłość nie maluje się już w ciemnych barwach, bo w końcu ktoś nad nimi czuwa. Chłopcy po raz pierwszy poszli do szkoły i pełni wdzięczności realizują swoje plany. JD ma nadzieję w przyszłości zostać prezydentem!

 

Wspaniały akt dobroci muzyka poruszy każde serce! Każdy zasługuje na troskę i godne życie

 

Źródło: youtube.com | Fotografie: youtube.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!