Gdy miała 4 latka, okrzyknięto ją najpiękniejszym dzieckiem na świecie. Dziś bardzo się zmieniła.

Kristina Pimenova w wieku 4-lat została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata. Chociaż wiele osób sprzeciwiało się udziałowi dziecka w świecie modelingu, rodzice dziewczynki nigdy nie przestali jej wspierać w marzeniu o byciu modelką. Teraz Kristina ma prawie 13 lat.

Jest jeszcze piękniejsza!

Modelingiem zajmuje się praktycznie od zawsze. W wieku 3 lat wzięła udział w pierwszej sesji zdjęciowej. Później jej kariera zaczęła się rozwijać. Dziewczynka reklamowała takie marki jak Prada, Valentino czy Dolce & Gabbana.

Pierwsze zlecenia

Gdy Kristina miała 10 lat, jej matka podpisała kontrakt z agencją LA Models. Dziewczynka zaczęła zarabiać swoje pierwsze pieniądze. Co ciekawe, jej mama zrezygnowała z pracy, po to by wspierać swoją córeczkę w dążeniu do marzenia.

Jak wygląda dzisiaj?

Obecnie dziewczynka nadal zajmuje się modelingiem i foto modelingiem. W show biznesie pracuje nieprzerwanie już od kilku lat. Kristina to już nastolatka. Ma prawie 13 lat, a jej uroda nadal wzbudza zachwyt. Jej konta na portalach społecznościowych śledzi ponad 4 mln fanów!

Trzeba przyznać – rośnie z niej przepiękna kobieta!

 

 

Źródło: portal-abczdrowie.wp.pl, kobieta.onet.pl, dzieckoifigura.pl

Fotografie: instagram.comfacebook.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!