Każdy znak zodiaku ma swojego anioła. Sprawdź, jaki jest Twój.

Mamy dla Ciebie anielski horoskop.

 

Baran

Twój anioł to Marchidiel.

Twój anioł pomoże Ci rozpoznać osoby, które nie mają wobec Ciebie szczerych intencji. Każda forma oddalenia się od miejsca, w którym mieszkasz sprawi, że odpoczniesz, przemyślisz istotne sprawy i wrócisz pełna sił, energii i nowych pomysłów.

 

Byk

Twój anioł to Asmodel.

Anioł pomoże Ci odkryć w sobie skromność i wrażliwość. Nie przechwalaj się sukcesami. Zwłaszcza wtedy, kiedy Twojemu przyjacielowi podwinęła się noga i potrzebuje Twojej pomocy. Pamiętaj, że największą radość życia dają nam codzienne, drobne przyjemności i radości. Zaproś męża na randkę, wyciągnij koleżankę na kawę, a dzieciom zrób niespodziankę. Każde z nich doceni to w wyjątkowy sposób.

 

Bliźnięta

Twój anioł to Ambriel.

Anioł pomoże Ci mądrze wybierać i odróżniać szanse od zgubnych pokus. Będziesz miała w sobie bardzo dużo optymizmu. To przyniesie efekty w kontaktach towarzyskich, czy też w pracy. To dobry moment, aby nauczyć się czegoś nowego. Kurs języka włoskiego, siłownia, a może kurs szydełkowania? Nie zwlekaj i zapisz się na zajęcia, o których myślisz od dawna.

 

Rak

Twój anioł to Murierl.

Twój anioł pomoże Ci podejmować rozważne i mądre decyzje. To też dobry moment, aby skupić się na sobie. Obowiązki domowe są ważne, ale Ty, Twoje pasje i Twoje samopoczucie są równie istotne. Odwiedź fryzjera, jeśli masz ochotę, znajdź czas na zakupy czy też kosmetyczkę. Każda kobieta potrzebuje chwili wytchnienia! 🙂

 

Lew

Twój anioł to Werchiel.

Twój anioł będzie Cię wspierał w stosunkach przyjacielskich. Z jego pomocą będziesz udzielała swoim bliskim słusznych rad. Marzec to dobry czas na flirt. Jeżeli zapomniałaś, jak to się robi, pora sobie przypomnieć 🙂 Możesz poflirtować z kolegą z pracy, czy też ukochanym mężem. Pamiętaj, że flirt – oczywiście w granicach rozsądku – to samo zdrowie i doskonała zabawa, która doda Ci pewności siebie 🙂

 

Panna

Twój anioł to Hamaliel.

Jeżeli stoisz teraz przed pewnym wyborem, anioł pomoże Ci podjąć słuszną decyzję. Nie bój się ryzykować. Masz nad sobą szczęśliwą gwiazdę i w najbliższym czasie czeka Cie mnóstwo powodzeń. Poprawi się Twoja sytuacja finansowa i być może udasz się z rodziną na zasłużone wakacje.

 

Waga

Twój anioł to Uriel.

Anioł doda Ci w najbliższym czasie odwagi i pewności siebie. Dzięki niemu poczujesz się ważna, wpływowa, a inni też to zobaczą i również zaczną Cię tak traktować! Będziesz miała teraz dużo obowiązków w pracy, i chociaż czekają Cię chwile zwątpienia, uda Ci się wszystko zrealizować.

 

Skorpion

Twój anioł to Bardiel.

Anioł sprawi, że będziesz bardziej ufna wobec ludzi i optymistyczniej będziesz patrzeć w przyszłość. I bardzo dobrze bo wszystko wskazuje na to, że będziesz spotykać na swojej drodze samych życzliwych ludzi, którzy będą mieli wobec Ciebie szczere intencje. Powinnaś jednak zadbać o swoje zdrowie. Odwiedź lekarzy i zrób sobie podstawowe badania. Nie warto czekać.

 

Strzelec

Twój anioł to Adnachiel.

Anioł doda Ci w najbliższym czasie odwagi. Dlatego też nie będziesz obawiała się pójść do szefa i poprosić o podwyżkę. Gwiazdy sugerują, że ta rozmowa zakończy się dla Ciebie pomyślnie. Powinnaś poświęcić więcej uwagi swojej drugiej połówce. Poświęcajcie więcej czasu na rozmowę, wspólne spacery, czy też wyjścia do kina. O związek trzeba dbać przez cały czas. Nie zapominaj o tym 🙂

 

Koziorożec

Twój anioł to Haniel.

Haniel pomoże Ci poprawić sytuację materialną. Nowa praca, albo prośba o podwyżkę – wszelkie próby zakończą się dla Ciebie sukcesem. Twój ukochany sprawi Ci ogromną radość i niespodziankę. To spowoduje, że między wami na nowo narodzi się uczucie i znów poczujesz motyle w brzuchu 🙂

 

Wodnik

Twój anioł to Gabriel.

To, co do tej pory odkładałaś na później w końcu będzie miało szansę się zrealizować. A pomoże Ci w tym Twój anioł, Gabriel. To dobry moment, aby rozwijać swoje pasje. Właśnie teraz spełnij marzenie z lat młodzieńczych. Doda Ci to pewności siebie i sprawi ogromną radość.

 

Ryby

Twój anioł to Zadkiel.

Choć nigdy nie miałaś problemów ze zdrowiem, powinnaś teraz się na nim skupić. Przemęczenie i stres mogą źle się na nim odbić. Znajdź chwilę dla siebie i spróbuj odpocząć. Spa z przyjaciółką, czy też weekend w górach lub nad morzem sprawi, że od razu poczujesz się lepiej. Polepszą się Twoje relacje z drugą połówką. Ostatnio poświęcaliście sobie mało czasu? Teraz to się zmieni, a pomoże Ci w tym Twój anioł.

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!