Spójrz na lewą dłoń, długość palców mówi wiele o Twoim charakterze.

Badania naukowe nie zawsze wiążą się ze statystykami czy odkryciami, które niekoniecznie nas interesują czy nawet dotyczą. Warto zaznaczyć jednak, że niektóre z nich są naprawdę interesujące i przyjemne, a do wyciągnięcia z nich wniosków wystarczy zaledwie krótka chwila.Tak jest chociażby w poniższym przypadku…

 

Tym razem Naukowcy dokonali niesamowitego odkrycia związanego z ludzką dłonią. Ukryte są w niej tajemnice naszej osobowości. Sekret tkwi w Twoim serdecznym palcu, ponieważ: pokazuje ile testosteronu otrzymałeś, będąc w brzuchu swojej mamy. Jest to dość istotne gdyż wpływa to na Twoją osobowość.

 

Aby zobaczyć, co mówi o Tobie dłoń, a dokładnie długość palca serdecznego, wyprostuj lewą dłoń i porównaj ją z poniższymi obrazkami. Dłoń “A” Oznacza, że palec serdeczny jest dłuższy od wskazującego. Dłoń “B” – palec wskazujący jest dłuższy od serdecznego. Dłoń “C” – palec wskazujący i serdeczny są tej samej długości.

 

 

Typ A: palec serdeczny dłuższy od wskazującego.


Jesteś czarujący! Ogólnie rzecz biorąc ludzie z takim układem dłoni bardzo dobrze wyglądają, są pełni uroku i idealnie dogadują się z innymi. Jednak potrafią być także agresywni i skłonni do podejmowania ryzyka. Naukowcy odkryli również, że zarabiają więcej od kolegów.

 

 

Typ B: palec serdeczny jest krótszy od palca wskazującego.


Ten układ należy do ludzi, którzy mają silną wiarę w siebie, a nawet mogą mieć predyspozycje narcystyczne – są naturalnymi liderami. Lubią przebywać w samotności i denerwują się, gdy ktoś im przeszkadza. W miłości nie wykonują pierwszego kroku. Ponadto ich zmysły są często bardziej rozwinięte niż u innych.

 

 

Typ C: palec serdeczny i wskazujący są tej samej długości.


Ta grupa to ludzie, dla których liczy się miłość i pokój. Są dobrymi mediatorami i kochającymi, wiernymi partnerami. Często są bardziej zrównoważeni niż inni, a także spokojni i skryci. Należą do osób, które wolą słuchać niż mówić. Potrafią pocieszyć i docenić innych, kiedy ktoś naprawdę tego potrzebuje.

 

 

Którym typ odpowiada Twojej osobie? Zgadza się z Twoimi cechami charakteru?

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!