W życiu nie zgadniesz co miesiąc urodzenia mówi o osobowości kobiety. U mnie się sprawdza.

Nie wiem czy zwróciłaś uwagę, ale osoby, które urodziły się w tym samym miesiącu, często dzielą wspólne cechy osobowości. Wiele osób uważa, że nie jest to przypadek.

 

Jak się okazuje, to w którym miesiącu się urodziłaś, dużo mówi o tym jaka jesteś z charakteru.
Nie wierzysz? Sprawdź poniżej co mówi o Tobie miesiąc urodzin. Daj znać czy wszystko się zgadza ?

 

STYCZEŃ

Kobiety, które urodziły się w styczniu zazwyczaj są ambitne, mają własne zdanie na każdy temat i są niezwykle pracowite. Dodatkowo potrafią podejmować decyzje bez emocji i są świetnie zorganizowane. Oprócz tego często bywają uparte i wymagające.
Wszystkie te cechy sprawiają, że nadają się na liderów. Jednak mimo wszystko są bardzo wrażliwe i mają problemy z wyrażaniem emocji. Kobiety urodzone w styczniu kochają dzieci i są lojalnymi partnerkami.

 

LUTY

Panie, które przyszły na świat w lutym są wolnymi duchami. Nie boją się ryzykować i często się zmieniają. W jednej chwili potrafią być cichutkie i niedostępne, tylko po to, aby za moment być wulkanem energii.
Kobiety urodzone w lutym nie lubią ograniczeń, przesądów i ustalonych reguł. Są bardzo kreatywne. Jeśli chodzi o uczucia, są bardzo romantyczne. Cenią sobie przyjaźnie.

 

MARZEC

Kobiety, które urodziły się w marcu są wrażliwe i spokojne. Mimo to, drzemie w nich magiczna siła, która działa jak magnes na innych.
Nigdy nie odmawiają pomocy i zawsze stawiają potrzeby innych na pierwszym miejscu. W związku cenią sobie szczerość i wierność. Osoby z marca przejawiają talenty artystyczne.

 

KWIECIEŃ

Panie urodzone w kwietniu z jednej strony uwielbiają towarzystwo ludzi i nie boją się być w centrum uwagi, z drugiej zaś nie przepadają za wylewnymi rozmowami na swój temat. Prywatne sprawy wolą zachować dla siebie.
Bardzo dobrze sprawdzają się w roli dyplomatek, które łagodzą największe konflikty. Ponadto zawsze potrafią znaleźć nić porozumienia z rozmówcą. Dodatkowo kobiety z kwietnia są hojne, wrażliwe i pracowite.

 

MAJ

Maj jest nieprzewidywalnym miesiącem i tak samo jest z kobietami w nim urodzonymi. Często zmieniają zdanie, jednak mają też kilka żelaznych zasad, których nigdy nie złamią.
Kobiety urodzone w maju przyciągają silnych partnerów i mają sporo znajomych. Uwielbiają podróżować oraz doceniają sztukę.

 

CZERWIEC

Panie urodzone w czerwcu nienawidzą półśrodków. Są szczere aż do bólu i mają silną wolę. Kochają mieć wszystko zaplanowane i poukładane, jednak nie narzucają swojego zdania innym.
Bez problemów nawiązują przyjaźnie i mają świetne poczucie humoru. Łatwo je zranić.

 

LIPIEC

Osoby, które przyszły na świat w lipcu są wymagające, inteligentne i tajemnicze. Cenią sobie uczciwość, kochają się bawić i nie stronią od przygód. Ludzie uwielbiają ich towarzystwo.
Kobiety urodzone w lipcu nie lubią dzielić się swoimi uczuciami, dlatego często je ukrywają. Bardzo dobrze radzą sobie w szkole i pracy.

 

SIERPIEŃ

W sierpniu, tak samo jak w styczniu, na świat przychodzą liderki. Uwielbiają być w centrum uwagi, jednak nigdy nie zapominają o innych. Mają wielkie serce, dlatego są świetnymi słuchaczkami, które zawsze pomogą rozwiązać problemy innych.
Często to ich głos jest decydującym. Sierpniowe kobiety mają wielkie poczucie humoru, są uczuciowe i hojne. Często przejawiają talenty artystyczne.

 

WRZESIEŃ

We wrześniu rodzą się perfekcjonistki, które są wymagające. Działają zgodnie z planem i są świetnie zorganizowane. Zawsze skupiają się na określonym celu. Kobiety z września nie lubią półśrodków i mają duże wymagania.
Nienawidzą hipokrytów i kłamców. Cenią sobie przyjaźń innych, ale jeśli zostaną zranione nieprędko zaufają z powrotem.

 

PAŹDZIERNIK

Październikowe kobiety nie lubią okazywać emocji. Są dyskretne oraz inteligentne. Oprócz tego mają mocne charaktery. Łatwo nawiązują znajomości, jednak ich prawdziwe oblicze pojawia się dopiero po dłuższym czasie. W głębi są wrażliwe i świetnie spisują się w roli przyjaciółki. Zawsze można na nie liczyć.

 

LISTOPAD

Kobiety urodzone w listopadzie są tajemnicze. Są idealistkami, marzycielkami i wolnymi ptakami, które nienawidzą ograniczeń. Uwielbiają kontakt z naturą i badać nieznane.
Są ambitne, bystre i niczego się nie boją. Zawsze mają własne zdanie, z którym się nie kryją.

 

GRUDZIEŃ

W grudniu rodzą się kobiety otwarte, szczodre i bezinteresowne. Kochają pomagać innym i nigdy nie oczekują nic w zamian. Są urodzonymi optymistkami, które nie obawiają się przeciwności losu.
Ludzie uwielbiają ich towarzystwo i wiedzą, że mogą na nich polegać.

 

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!