Ojciec pozostawia swoją córkę na środku drogi. Gdy patrzy w lusterko, dostrzega druzgocącą prawdę.

Ta potężna reklama o porzuceniu dziecka ma zaskakujące zakończenie, które porusza do głębi! Nagranie, które za chwilę zobaczysz, to fikcja, niestety podobne zdarzenia mają miejsca na całym świecie.

 

Jest to historia małżeństwa, które postanawia, że do ich rodziny dołączy piękna rudowłosa dziewczynka. Początkowo wszystko wydaje się być idealne – mama, tata oraz ich kilkuletnia córka z radością przyjmują nowego członka rodziny. Z biegiem czasu pojawiają się jednak pierwsze problemy, które wynikają z niewinnych błędów przygarniętego dziecka. Dziewczynka niechcący wylewa wino na obrus, a kiedy szuka i potrzebuje uwagi nowej rodziny, za każdym razem jest ignorowana…

 

Punktem kulminacyjnym jest moment, kiedy dziewczynka robi bałagan w jednej z sypialni. Mama i tata zaczynają zastanawiać się, czy podjęli dobrą decyzję i w końcu dochodzą do wniosku, że dziecko nie spełnia ich oczekiwań. Postanawiają więc pozbyć się adoptowanej córki. Tata zabiera ją na przejażdżkę i porzuca niewinną istotę na zupełnym odludziu. Kiedy mężczyzna odjeżdża patrzy w lusterko wsteczne w swoim samochodzie. To, co w nim widzi, łamie serce…

 

 

 

Ta kampania społeczna powstała po to , aby przemyśleć i dobrze się zastanowić, czy na pewno chcemy przygarnąć do swojego domu nowego członka rodziny – psa.

 

 

Proszę, podziel się tym nagraniem ze swoimi bliskimi, może dzięki niemu, mniej będzie w przyszłości podobnych przypadków!

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!