Pies zaczął płakać, gdy jego właściciele sprzedali krowę, która go wychowała

Psy są bardzo wrażliwymi i kochającymi istotami. Niestety wielu ludzi wciąż tego nie rozumie. Dziś poznamy historię małego czworonoga o imieniu Rookie, która sprawiła, że tysiące ludzi zalało się łzami

Oto Rookie

Piesek mieszka wraz ze swoją rodziną na wiejskiej farmie w Korei Południowej. Chociaż w tym kraju psy nie są traktowane tak, jak powinny, to na szczęście ten problem nie dotyczy Rookiego. Czworonóg jest otoczony miłością, a jego właściciele bardzo o niego dbają.

Na farmie psiak zyskał wyjątkową przyjaciółkę

Kiedy Rookie był jeszcze mały, stracił swoją mamę. Właśnie wtedy pod swoje skrzydła wzięła go krowa, która również mieszkała na farmie. Stała się jego przybraną mamą i można powiedzieć, że praktycznie go wychowała. Ten duet stał się nierozłączny.

Pewnego dnia stało się coś, czego wszyscy się obawiali

Właściciele Rookiego dysponują bardzo ograniczonymi zasobami finansowymi. Kiedy mieli kłopoty, zostali zmuszeni do sprzedania krowy. Piesek był zdruzgotany.

Rookie bardzo cierpiał

Ból czworonoga był tak duży, że po stracie swojej przyjaciółki zaczął płakać. Właściciele psa mieli złamane serce, ale niestety nie mieli innego wyjścia.

Piesek postanowił zacząć szukać krowy

Rookie dosłownie nie mógł żyć bez przyjaciółki. Przestał jeść. Pewnego dnia postanowił poszukać śladu krowy. Musiał ją znaleźć! Jego właściciele nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli, że Rookie znalazł nieruchomość, w której przebywała krowa. Wszystko za pomocą jego nosa!

Szczęśliwe zakończenie

Chociaż pies odetchnął, gdy zobaczył, że krowa jest bezpieczna, to nadal nie mógł być przy niej. Jego serce znów się złamało. Widząc, jak bardzo cierpi Rookie, właściciele zdecydowali, że nie mogą na to dłużej pozwolić. Zdecydowali się sprowadzić krowę z powrotem.

Przyjaciele znów są razem!

Krowa wróciła już do swojego domu, a Rookie znów uronił łzy, ale tym razem z radości. Emocjonalne spotkanie psa z krową możesz obejrzeć na poniższym filmiku.

Mam nadzieję, że już nic nigdy nie rozdzieli tej dwójki!

Tekst pochodzi z: kochamyzwierzaki.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!