Jeśli lubisz późno chodzić spać, wszędzie zostawiasz bałagan i dużo przeklinasz znaczy, że jesteś ponadprzeciętnie inteligentny!

Jeśli większość dzieciństwa spędziłeś na zbieraniu reprymend za bałagan w pokoju, nie chcąc iść spać i rozumiejąc, że czasami jedyną słuszną reakcją na coś nieprzyjemnego jest soczyście przekląć…gratulujemy! Dlaczego? Okazuje się, że naukowcy odkryli, że to oznacza, że jesteś bardzo inteligentny.Bystrzy ludzie często przeklinają.

Powszechna opinia mówi, że tyko niedouczeni ludzie przeklinają, bo mają mały zasób słów. Jednak tak naprawdę to ci, którzy nigdy nie przeklinają mają ograniczony zasób słów. Amerykańcy badacze przeprowadzili eksperyment: poprosili grupę ludzi o powiedzenie jak największej liczby przekleństw. Rezultaty były jednoznaczne – ci, którzy pamiętali ich najwięcej mieli też najwyższe IQ w całej grupie. Ich zdolności oratorskie znacząco przewyższały tych, którzy byli w stanie wymienić mniej przekleństw. Trzeba jednak pamiętać, że inteligentni ludzie nie tylko znają więcej przekleństw, ale też wiedzą kiedy nie należy ich używać i po prostu zamilknąć.

 

Wielu utalentowanych i inteligentnych ludzi chodzi późno spać.
Od wielu lat naukowcy badali zwyczaje ludzi z ponad przeciętnym poziomem IQ. Okazuje się, że bijąca większość z nich to nocne marki. Jeśli więc należysz do tych osób, które nie lubią wcześnie chodzić spać – gratulacje!

Bałagan w domu i inteligencja często idą w parze
Z badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w Minnesocie wynika, że chaos na czyimś biurku wcale nie oznacza, że ktoś jest bałaganiarzem tylko, że jego mózg skupia się na pracy, zamiast na porządku. Zastanów się nad tym – jeśli faktycznie nie masz co robić zajmujesz się porządkowaniem biurka. Ponadto psychologowie są przekonani, że chaotyczne otoczenie jest idealnym stymulantem do kreatywnego myślenia.

Należysz do tej wybranej grupy osób? Udostępnij ten post!

Źródło: podaj.to

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!