Prawdziwy eliksir młodości. Japońska tajemnica promiennego wyglądu została odkryta.

Ludzie starali się znaleźć eliksir młodości od czasów starożytnych. Ale czy komuś się to udało? Porady i recepty na uzyskanie olśniewającego wyglądu można znaleźć wszędzie, ale które są wartościowe?

 

Ostatnio odkryto japońską recepturę, która okazała się niezwykle skuteczna, nawet po tygodniu korzystania z niej. Większość kobiet w Japonii jest uważana za piękne i młode mimo upływu lat. Wszystko za sprawą pewnej tajemniczej substancji…

 

 

Receptura oparta na ryżu zawiera substancje takie jak skwalen, witaminę E i kwas linolowy. Posiada silne właściwości przeciwutleniające, a także zdolność do stymulowania produkcji kolagenu, który niweluje powstawanie zmarszczekSkwalen chroni skórę przed wszelkimi szkodliwymi skutkami spowodowanymi przez słońce. Ryż jest również bogaty w gamma oryzanol, który obniża poziom cholesterolu i chroni twoje serce.

 

 

Oto recepta, która pomoże Ci osiągnąć skórę bez zmarszczek, która będzie miękka i błyszcząca!

 

Potrzebujesz:
  • 3 łyżek ryżu
  • 1 łyżki miodu
  • 1 łyżki mleka

 

Przygotowanie:

  1. Gotuj ryż przez 2 minuty. Odcedź go i zostaw wodę, w której ryż był gotowany na później.
  2. Następnie dodaj jedną łyżkę gorącego mleka i jedną łyżeczkę miodu do ryżu.
  3. Dobrze wymieszać wszystkie składniki.
  4. Umieść tę maskę na oczyszczonej skórze.
  5. Zostaw ją, aż do wyschnięcia.
  6. Następnie, przemyj twarz wodą, w której gotowano ryż.

 

 

Woda ryżowa i jej właściwości:

Woda ryżowa jest bardzo korzystna dla organizmu. Pomoże poprawić krążenie krwi i działa jak naturalny przeciwutleniacz, a także nawilża skórę i pomoże Ci pozbyć się zmarszczek. Zmniejsza również stan zapalny skóry. Powtarzaj tę procedurę przynajmniej raz w tygodniu, aby osiągnąć najlepsze wyniki.

 

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!