Przyjrzyj się swoim dłoniom. To, w jaki sposób zaciskasz je w pięści, dużo mówi o twojej osobowości.

Jak rozpoznać swój typ osobowości? Do dyspozycji mamy wiele metod, od rozwiązywania testów psychologicznych po obserwację swoich zachowań i cech.

 

Tym,  na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę jest sposób, w jaki zaciskamy pięści.

 

Jeśli zaciskasz pięść tak, jak na poniższej ilustracji:

 

Oznacza to, że jesteś osobą oddaną i serdeczną, która rzadko myśli o sobie. Uważaj – ktoś może chcieć to wykorzystać! Lubisz nowe wyzwania, chętnie odkrywasz nieznane lądy, przeżywasz niezwykłe przygody. Twoje zamiłowanie do ryzyka sprawia, że niesłusznie postrzegany jesteś jako osoba pewna siebie, której nie zależy na stabilizacji i poczuciu bezpieczeństwa. W relacjach szukasz przede wszystkim bezinteresowności i akceptacji. Obawiasz się, że zostaniesz wykorzystany.

 

Jeśli Twoja zaciśnięta pięść wygląda tak:

 

Jesteś kreatywny, towarzyski i łatwo nawiązujesz kontakty. Posiadasz zdolności przywódcze, nie brakuje Ci pewności siebie. Czasem paraliżuje Cię jednak strach – obawiasz się, że utracisz bliskie Ci osoby i rzeczy. Nie pozwól, by powstrzymywał Cię przed działaniem i podejmowaniem decyzji. Szanuj zdanie innych, ale kieruj się własnym i odważnie realizuj swoje plany i marzenia. Nie trać wiary w siebie – uda Ci się, jeśli wytrwale będziesz dążyć do celu.

 

A jeśli tak:

 

Odznaczasz się niebywałym urokiem osobistym i błyskotliwością, a Twoi bliscy doskonale czują się w Twoim towarzystwie. Jesteś idealistą, który czasem zbyt wiele od siebie oczekuje i za dużo bierze na swoje barki. Dokładnie planujesz swoje decyzje i działania, a drobne przeszkody stresują Cię i sprawiają, że odczuwasz niepokój. Nie pozwól, by zakłócały Twoją wewnętrzną harmonię!

 

A Ty w jaki sposób zaciskasz pięści? 🙂

Źródło: wittyfeed.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!