Sekretna moc ludzkich dłoni , które poprawia stan zdrowia

Gdy my kupujemy leki w aptece to Koreańczycy szukają sposobu , aby za pomocą własnego ciała pozbyć się objawów takich jak: ból głowy, nadciśnienie, kaszel oraz choroby serca.

 

Sposób leczenie bez tabletek i zastrzyków dla każdego jest dostępna o nazwie su-jok (tłumaczone z koreańskiego su- hand , jok-leg). W latach 80 ubiegłego wieku wymyślił tą metodę profesor Seoul University Park Jae Woo.

 

Su Jock Therapy

Terapia ta oparta jest na wielowiekowej medycynie chińskiej oraz wiedzy nowoczesnej z zakresu refleksologii.

Zwolennicy tej metody stwierdzili, iż na rękach oraz stopach znaleźć można biologiczne punkty aktywne, które opowiadają za wewnętrzne narządy oraz części ciała.

 

Polega ta terapia na odnalezieniu obszaru skóry z odczuciami nieprzyjemnymi , które na nie działają. Podczas stymulacji punktowej można użyć np. nasion roślin, ołówka lub zapałki.

Własną energię posiadają nasiona , które mają obiekty żywe biologiczne. Gdy dotykasz punktu bolącego , to pochłaniają one zła energię , dając dobrą.

 

Nie jest w tym nic niebezpiecznego , tylko trzeba zapamiętać lokalizację stref. Dlaczego nie spróbować?

Na ciało wpływa nauka.

 

Ból głowy

Gumką farmaceutyczną owiń paliczek paznokcia kciuka , następnie poczekaj kilka minut , on właśnie odpowiada za ból głowy. Gdy kolor górnej części zmieni się na czerwono koniecznie ściągnij gumkę.

Poczujesz tak jak by krew zaczęła odpływać Ci z głowy. Gdy ból nie ustąpi koniecznie powtórz 3-5 minut.

 

Ból zębów

W pobliżu paznokcia znajdź bolesne miejsce za pomocą tępego ołówka. Gdy po 3-5 minutach masażu zniknie ból, czyli odpowiednio znalazłaś miejsce .

 

Katar

Aby pozbyć się kataru użyj ziarnka gryki ,z wyjątkiem kciuka ułóż ją na paliczkach wszystkich palców. Od czasu do czasu naciskaj, gdyż złagodzi to obrzęk nosa i łatwiej będzie Ci się oddychać.

 

Bez problemów miesiączka

Odnajdź punkty odpowiadające za macicę oraz jajniki, a pozbędziesz się bolesnych oraz nie przyjemnych objawów.

Energicznie masując pozbędziesz się bólu w kilka minut.

 

Problemy z kolanami

Aby pozbyć się takich objawów szczególnie u osób starszych zacznij masować środkowe części palca środkowego oraz serdecznego.

 

Punkty te odpowiadają za kolana gdyż palec serdeczny to prawe kolano, a środkowy palec lewe kolano.

Akupresurowy masaż ma za zadanie pomóc w stresie psychicznym, silnym zmęczeniu, częstym stresie, łagodzi napięcia oraz znużenia, także wpływa na odpowiedni relaks

 

Stosuj to w trakcie podróży lub w pracy , nie zajmie Ci to dużo czasu , a na pewno poprawi kondycje Twojego samopoczucia.

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!