Tajemniczy mężczyzna uratował mu życie i zniknął. Nagranie mrozi krew z żyłach

Do niezwykłego zdarzenia doszło w Adanie w Turcji. Sklepikarz, który cudem uniknął okropnej śmierci, do tej pory nie może uwierzyć w to, co go spotkało. Na szczęście niecodzienna sytuacja została zarejestrowana przez sklepowy monitoring.

O mały włos

Sprzedawca właśnie ustawiał ławkę przed sklepem w Adanie. Kiedy skończył, wyprostował się i sprawdził, czy wszystko jest tak jak powinno. Według jego relacji w tym momencie poczuł delikatne klepnięcie w ramię i usłyszał „uważaj”. W naturalnym odruchu, odwrócił się, żeby sprawdzić kto go zaczepił. Okazało się, że za jego plecami nikogo nie było, za to dostrzegł coś przerażającego.

Zza zakrętu wyjechała właśnie furgonetka. Jej tylne drzwi otworzyły się w czasie skrętu. Kalpa z ogromną prędkością przemknęła dokładnie w tym miejscu, w którym prze chwilą znajdowała się głowa sklepikarza. Gdyby nie to, że zdążył się uchylić, mógłby zginąć makabryczną śmiercią.

Nagranie rozwiało część wątpliwości

Chwilę po zajściu, niedoszła ofiara wypadku zaczęła się rozmyślać nad tajemniczym ostrzeżeniem. Początkowo, zastanawiał się, czy rzeczywiście ktoś go dotknął, czy tylko mu się wydawało. Z pomocą przyszło nagranie z kamer monitoringu. Na wideo dokładnie widać, że tuż przed wypadkiem, nieznajoma osoba przechodząca obok sklepikarza, dotyka jego ramienia.

Anioł czy władca czasu?

Internauci od razu zaczęli zastanawiać się kim jest tajemniczy człowiek. Wielu z nich przypisuje mu nadludzkie zdolności. Najpopularniejsza teoria twierdzi, że przechodzeń jest aniołem. Pojawiła się też spora grupa zwolenników teorii, że nieznajomy był podróżnikiem w czasie. Wszystko przez to, że jedyną rozmazaną na nagraniu twarzą, jest ta należąca do „anioła”. Dodatkowo internauci zauważyli że, przechodził przed furgonetką, więc nie mógł wiedzieć co się wydarzy.

A jaka jest wasza teoria?

Źródło: fakt.pl | Fotografie: LiveLeak

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!