Umieść monety w hotelowym zlewie. Z tego sprytnego triku korzysta sporo turytów

Podróżowanie jest częścią naszego życia. Niektórzy z nas je uwielbiają, inni wprost nienawidzą, jednak często musimy przedostać się z punktu A do punktu B. Nawet jeśli wynajmujemy piękny apartament lub spędzamy kilka dni w małym hostelu, przez kilka najbliższych dni dane miejsce będziemy nazywać domem.

Cele podróżowania są różne – możesz wyjechać w sprawach firmowych lub aby odpocząć od zgiełku miasta, ale jedno jest pewne, podczas zupełnie innych wyjazdów mogą spotkać Cię takie same problemy!

 

 

Na pewno podczas podróży nie chcesz martwić się codziennymi obowiązkami takimi jak pranie czy prasowanie ubrań, jednak co zrobić gdy poplamisz swoją koszulę, w której masz pojawić się na spotkaniu biznesowym lub ulubioną letnią sukienkę, w której planowałaś spacerować boso po plaży?

W niektórych hotelach lub mieszkaniach możesz znaleźć pralkę, lecz jej brak może być problemem

W takich sytuacjach pozostaje Ci pranie ręczne, ale jeśli nie ma miednicy, a korek od wanny czy umywalki gdzieś zaginął, to jak napełnić zbiornik wodą? Bez problemu poradzisz sobie, używając kilku monet i reklamówki.

 

 

Umieść siatkę w zlewie i połóż na nią monety. Następnie przytrzymaj worek i powoli zacznij napełniać zbiornik wodą. Jeśli masz dużą reklamówkę warto zahaczyć nią o brzeg zlewu tak, aby podczas prania monety nie wpadły do odpływu. Oczywiście zamiast monet możesz użyć większego, płaskiego przedmiotu.

Innym trikiem, który przyda Ci się w podróży jest szybkie wyprasowanie swoich ubrań bez użycia żelazka

 

Wiadomo, że ciuchy wyciągnięte z ciasno zapakowanej walizki będą wymięte, dlatego jeśli chcesz wyglądać schludnie a nie posiadasz żelazka, wystarczy że weźmiesz gorący prysznic, a dane ubranie powiesisz na drzwiach od kabiny prysznicowej. Para sprawi, że z ubrań szybko znikną nieestetyczne zagniecenia.

A ty znasz jakieś triki z radzeniem sobie z odzieżą w trakcie podróży? Podziel się z nami w komentarzu na naszym Facebooku!

Tekst pochodzi z: genialne.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!