Japońska metoda sprawi, że zbędny tłuszcz z brzuszka szybko zniknie. Jest bardzo prosta!

Japoński aktor, Miki Ryosuke, odkrył sposób jak szybko stracić zbędne kilogramy. Sam w zaledwie kilka tygodni stracił 13 kilogramów i 12 cm w pasie! Taki wynik był skutkiem ubocznym ćwiczenia na ból pleców, który został zalecony aktorowi przez lekarza. Cały „trening” zajmuje zaledwie 2 minuty dziennie!

Jesteś ciekawy jak to możliwe i na czym polega to ćwiczenie?

Jak to działa?

Cała technika polega na odpowiednim oddychaniu i przyjęciu odpowiedniej pozycji. Aktor humorystycznie mówi o niej „dieta długiego oddechu”. Należy przyjąć odpowiednią pozycję, a następnie wykonać trzysekundowy wdech i siedmiosekundowy wydech.

 

Okazuje się, że tę metodę popiera wielu europejskich lekarzy, twierdząc, że takie ćwiczenie oddechowe pomaga zmniejszyć masę ciała ze względu na fakt iż tłuszcz składa się z tlenu, węgla i wodoru. Kiedy tlen, którym oddychamy, dociera do komórek tłuszczowych, dzieli je na składniki (węgiel i wodę). Dlatego im więcej tlenu zużywa nasze ciało, tym więcej tłuszczu spalamy.

Co należy robić?

 

 

Wykonuj ćwiczenie codziennie od 2 do 10 minut.

– Wstań w pozycji przypominającą tę z baletu tzn. jedną nogę wysuń do przodu, a drugą umieść za nią.
– Wypchnij pośladki i przenieś ciężar ciała na tylną nogę.
– Zacznij powoli wdychać powietrze przez około 3 sekundy. Podnoś przy tym ramiona nad głowę.
– Odetchnij mocno przez kolejne 7 sekund, napinając wszystkie mięśnie swojego ciała.

I to wszystko! Eksperci twierdzą, że ta technika pomaga również wzmocnić mięśnie ciała i zwiększa metabolizm. Spróbujesz tego ćwiczenia?

Tekst pochodzi z: genialne.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!