Znak zodiaku zdradza, czego boisz się najbardziej. Możesz nawet nie być tego świadomym.

To, że znaki zodiaku mówią o nas samych wiele jest faktem. Wielu ludzi uważa, że znaki definiują nasz charakter czy temperament. Niektórzy wierzą w to, że znaki potrafią określić nasze skryte pragnienia i… obawy. Portal papilot.pl stworzył listę rzeczy, które wzbudzają przerażenie w każdym z nas, w zależności od naszego znaku zodiaku. Ciekawi?

 

Portal papilot.pl zauważa, że astrologowie od lat twierdzili, że nasze fobie są określane przez miesiąc urodzin. To właśnie znak zodiaku definiuje nasze najskrytsze obawy. Sprawdź zatem, czego tak naprawdę się boisz.

 

Wodnik

Każdy Wodnik obawia się, że stanie się taki sam jak inni. Osoby spod tego znaku boją się stracić swoją indywidualność.

 

Ryby

Ryby to bardzo uczuciowe osoby. Dlatego nie dziwi, że najbardziej w swoim życiu boją się tego, że coś złego stanie się ich partnerom, rodzinie czy przyjaciołom. Myśl o tym, że nie będą w stanie pomóc swoim najbliższym paraliżuje każdą Rybę.

 

Baran

Ten znak zodiaku za swoją największą obawę uważa to, że ktoś może być lepszy od niego. Porażka to największy strach każdej osoby urodzonej pod znakiem Barana.

 

Byk

Byk najbardziej obawia się porażki finansowej. Bardzo ceni sobie pieniądze, dlatego upadek materialny to jego największy strach. Bieda jest czymś co znacząco godzi w jego pewność siebie.

 

Bliźnięta

Każdą osobę spod znaku Bliźniąt paraliżuje myśl o tym, że ktoś mógłby decydować za nie. Samodzielność i wolność to coś co cenią sobie w życiu najbardziej. Gdy ktoś im to zabierze spełni się ich największy koszmar.

 

Rak

Opuszczenie, zdrada, samotność – to największe obawy Raka. Jako osoba uczuciowa i angażująca się w związek na sto procent, osoba spod tego znaku nie może znieść myśli o porzuceniu przez ukochaną/ukochanego.

 

Lew

Każdy lew obawia się ignorowania. Osoby spod tego znaku to dusze towarzystwa, uwielbiają być w centrum uwagi i doradzać innym ludziom. Rewelacyjnie, gdy każdy dostosowuje się do twoich rad. Gdy jednak jesteś ignorowany to spełnia się twój najgorszy koszmar.

 

Panna

Każdą Pannę przeraża wizja utraty kontroli nad rzeczywistością. Uwielbiasz wiedzieć co się dzieje, twoje życie jest zaplanowane w każdym momencie. Dlatego utrata sterów dowodzenia nad sytuacją doprowadzi cię do obłędu.

 

Waga

Samotne życie – tego boją się Wagi. Strach przed samotnością jest ogromny, tym bardziej, że każda Waga jest bardzo uczuciowa. Nie wyobrażasz sobie życia w pojedynkę, ta wizja cię przeraża.

 

Skorpion

Skropiony to osoby pewne siebie, idące z wyprostowaną piersią przez świat. Jedyna rzecz, która może zachwiać ich odwagę to sprawy intymne. Najbardziej boisz się porażki właśnie w tej kwestii.

 

Strzelec

Każdy Strzelec najbardziej w swoim życiu obawia się ograniczeń. W szczególności jeśli chodzi o brak odpowiedniej przestrzeni życiowej.

 

Koziorożec

Niepowodzenia (nawet te najmniejsze) to największy koszmar każdego Koziorożca. Osoba spod tego znaku nie może znieść myśli o porażce. Przecież to ona powinna być numerem jeden w każdej dziedzinie życia.

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!